Betboo Hesap Silme & Kapatma

      Betboo Hesap Silme & Kapatma için yorumlar kapalı

Kullanmış olduğunuz bir hesabı silmek istiyorsanız o zaman bunun geri dönüşü olmadığını da biliyor olmanız gerekiyor. Sizler de Betboo bahis sitesinin içerisinde işlem yapıyor olabilirsiniz ve bu işlemlerin içerisinde her zaman kaliteli bir şekilde de hizmet alıyor olabilirsiniz. Ama bu hesap silme işlemi yapmanız gereken ya da karar verdiğiniz bir konu ise Betboo hesap silme işlemi için birçok adımı izlemeniz ve dikkatli olmanız gerekiyor.

  • Öncelikle sizlerin de kullanmış olduğunu mail adresinizden destek@betboo.com adresine mail atmanız gerekiyor.
  • Bu mailin içerisinde hesabınızı silme talebinizin olması gerekiyor.
  • Bunun yanında sizler de kullanıcı adınızı ve de kullanıcı numaranızı açık bir şekilde belirtmeniz gerekiyor.
  • Bu talebi neden yaptığınızı da belirtmeniz gerekiyor.

Bu aşamada sizlere bir süre sunuluyor ve buna göre bir seçim yapmanız gerekiyor. Eğer ki sizler de süreli bir kapama seçerseniz o sürenin sonunda hesabınız tekrar açılır. Bu nedenle de bu Betboo içerisinde hesap silme işleminde bu aşamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda da söylemiş ve sunmuş olduğunuz hesap silme nedeni de geçerli olmalıdır. Betboo hesap kapama konusu ekşi sözlük üzerinde de ele alınmış bir konudur ve detayları yine bu tarz forum sitelerinin içerisinde yer almaktadır. Hesabını silen ya da kapatan kişiler buradan bilgi sunmaktadır. Betboo hesap kapatma işlemleri sırasında mutlaka bu mailin atılması şarttır.

betboo-banner

Mail İle Hesap Silme

Bu yöntemden başka hesabınızı silebilmek için bir yöntem bulunmamaktadır. Bu nedenle de Betboo hesap silme linki aramanıza gerek yok. Sadece mail ile haberleşme sağlayabiliyorsunuz. Betboo sitesinde hesap silme mobil cihazlar üzerinden de yapılabiliyor çünkü mail sistemi bu cihazlarda da çalışıyor. Bu nedenle de akıllı telefonunuzdan da bu maili atabiliyorsunuz. Betboo içerisinde hesap silme Türkçe menü olduğu zaman daha kolay oluyor çünkü sık sorulan sorular kısmında bu konuda sizler de sitenin sizlere sunmuş olduğu bilgilere erişebiliyorsunuz.