Betboo Yeni Bağlantısı Betboo231 Oldu

      Betboo Yeni Bağlantısı Betboo231 Oldu için yorumlar kapalı

Betboo836 kapandı ve yerine betboo231 açıldı. Betboo bahis sitesi dünya çapında bir marka olan ve pek çok ülkede de hizmet veren köklü bir kurum olmaktadır. Bu yapısından dolayı TİB’ in yapmış olduğu engeller sonucunda zarar görmemektedir. Sitenin 10 yılı aşkın yönetici pozisyonunda yer alan profesyonel ekibi sayesinde bu tarz problemlerin çözüme kavuşması sağlanmaktadır. Bu çözümler neticesinde üyelerin konuyla alakalı mağdur olabilecekleri herhangi bir sorun da ortaya çıkmamaktadır. Betboo231 adresi ile tekrar hizmet vermeye başlamış ve kapanacak mı sorularına en doğru cevabı vermiştir. Sitenin bu denli popüler olması sonucunda kapanması gibi bir durum asla göz önüne getirilmemektedir. Engeller sürekli olarak yapılsa da alınan önlemler neticesinde tekrar yayına girmeyi başarmaktadır.

Betboo231 Eski Adresim Ne Oldu

Betboo yeni adresi Betboo 231 ile eski adres bilgilerinizin korunmuş olduğunu da söylemeliyiz. Özel şifrelemeli işlemleri sonucunda hesapların ortadan kalkması gibi bir durum mümkün olmamıştır. Üyelerin bilgileri gibi ödemeler konusunda ki hesapları da koruma altına olmaktadır. Hiçbir konuda mağdur olmanız mümkün olmayacaktır. Sitenin her konuda yardım hizmetleri sunan ekibi sayesinde de tüm problemler sonuca ulaşmaktadır. Bu hizmetler ise;

  • Sitenin 13.30 ile 22.00 saatleri arasında canlı destek hizmeti verdiğini göreceksiniz.
  • 7/24 mail yoluyla da görüşmeler yapılmakta ve sorularınıza yanıt bulmanız sağlanmaktadır.
  • Yardım başlığı altında soru-cevap olarak da bilgi aktarımına yer verilmektedir.

Çeşitli formlara da sahip olan sitenin özellikle para çekme iptali gibi konularda özel işlemlere yer verdiğini göreceksiniz. Bu konuda sizlere eğitimli müşteri hizmetleri yardım etmektedir. Sitenin yeni adresi adına da yardım seçenekleri aynı olmaktadır. Bu seçenekler üzerinden her konuda yardım almanızı ve çözüm odaklı olarak ayrılmasını mümkün kılmaktadır. Sitenin güvenli yapısı yardım seçenekleri ile de kanıtlanmaktadır.